Szyny sufitowe

 • Techkon s.c.

  Od ponad 20 lat zajmujemy się szyciem na wymiar wszystkich dekoracji okiennych; firan, zasłon, lambrekinów, paneli, wachlarzy, rolety rzymskich, rolet rzymskich dachowych, dodatkowo szyjemy: pokrowce na krzesła, obrusy, obsługujemy również sektor HoReCa. W naszej ofercie znajdą Państwo firany, zasłony, tkaniny obrusowe i obiciowe, mechanizmy do rolet rzymskich, szyny sufitowe PCV i szyny KS, karnisze rurowe oraz dodatki dekoracyjne. Wykonujemy również pomiary i montaże u Klienta. Zapraszamy do kontaktu!
  ul. Orzechowa 46 Wrocław
 • Janus Art Studio dekoracji i osłon okiennych

  Profesjonalizm, dobra oferta, szeroki wybór produktów i kompleksowość to tylko niektóre z naszych zalet!
 • lukasrolety domplis

  Produkujemy na wymiar oraz montujemy w domu klienta różnego typu zasłony okienne jak rolety czy żaluzje...  Oferujemy Pełną kompleksową usługę. Pomiar w domu klienta oraz montaż.
 • OSA-MULTICOVERING Krystian Rutkowski

  Przedmiotem działalności firmy OSA jest produkcja, sprzedaż i montaż atestowanych osłon okiennych. Jesteśmy zobowiązani kompleksowo i profesjonalnie obsłużyć nawet najbardziej wymagającego klienta. Mamy świadomość, że rozwijamy się dzięki naszym odbiorcom i dążymy do tego, aby byli oni zadowoleni. Jeśli skorzystasz z naszej oferty to Twoje mieszkanie będzie nowocześniejsze, piękniejsze i bezpieczniejsze. Zadzwoń teraz i umów się na bezpłatną konsultację u siebie w domu. Nasza firma specjalizuje się w produkcji i…